Neohodnoceno

Royal Canin VD Cat kaps. Gastro Intest. Mod Cal. 12x85 g

Kompletní dietní krmivo pro kočky, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci.

Royal Canin

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1871
Značka: Royal Canin
300 Kč 260,90 Kč bez DPH
Kategorie: Royal Canin
Hmotnost: 1.2 kg

Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah

Indikace: 

Chronický a akutní průjem.

Idiopatické střevní záněty (IBD).

Malabsorbce.

Maldigesce.

Rekonvalescence.

Jaterní onemocnění.

Kolitida.

Gastritida.

Anorexie.

Bakterialní proliferace  

GASTRO-INTESTINAL je kompletním dietním krmivem pro kočky, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci. Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah. Při stejném objemu snižuje přísun energie o 50 – 70 % ve srovnání s jiným vlhkým krmivem.

Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.** proteinů), prebiotik (mannooligosacharidů), vlákniny a rybího oleje k zajištění maximální bezpečnosti trávení.

Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům koček a umožňuje podávat nižší množství potravy na jedno krmení. Trávicí trakt tak není přetěžován.

Kočky trpící trávicími potížemi mají často sníženou chuť příjmu potravy a hubnou. Dobrá chutnost krmiva podporuje jeho spontánní příjem a urychluje tak rekonvalescenci a uzdravení.

Kyselina eikosapentanová a dokosahexanová, mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega 3), přispívají k dobrému stavu trávicího systému.  

  • Složení: Drůbeží maso, drůbeží játra, vepřové maso, kukuřičná mouka, rybí olej, minerální látky, taurin, cukry, kvasnicový extrakt (zdroj manno-oligosacharidů), celulózová vláknina, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), vitamíny.
  • Nutriční složení: Bílkoviny: 7,6% - Tuky: 5,6% - Hrubý popel:1,6% - Hrubá vláknina: 0,8% - Vllhkost: 80%.
  • Dávkování: Délka podávání: V případě akutního onemocnění vyžaduje regenerace střevních klků nutriční léčbu trvající alespoň tři týdny. V případě chronického onemocnění může být nutné nebo prospěšné podávat tuto dietu doživotně. K optimalizaci trávicích funkcí by se doporučená denní dávka měla rozdělit na několik menších porcí.