Neohodnoceno

Royal Canin VD Cat Sensitivity Control kuře a rýže 12x85 g

Speciální veterinární dieta v podobě kapsičky pro dospělé kočky trpící potravinovými intolerancemi určitých komponentů a živin.

Royal Canin
 
Momentálně nedostupné
Kód: 1853
Značka: Royal Canin
320 Kč 278,30 Kč bez DPH
Kategorie: Royal Canin
Hmotnost: 1.02 kg

Produktová řada Cat Sensitivity Control je určena pro kočky s nežádoucími reakcemi na potravu s dermatologickými a gastrointestinálními příznaky. Projevují-li se u kočky zažívací potíže, kožní erupce či zánětlivá onemocnění střev spojené s dietou bohatou na proteiny a sacharidy, je pravděpodobné, že je vůči těmto složkám nesnášenlivá. Kočkám s alergickými reakcemi imunitního systému a diagnostikovanou eliminační dietou pomáhá veterinární dieta v podobě kapsičky s vlhkým krmivem řešit problémy s chronickým průjmem a dermatitidami. Užívání veterinární diety vždy konzultujte s vaším veterinářem.

Vybrané zdroje proteinů

Kuře a rýže jsou lehce stravitelné zdroje proteinu.

 
Unikátní složení

Kombinace nikotinamidu, inositolu, cholinu, histaminu a kyseliny pantotenové pomáhá snižovat ztrátu vody přes pokožku a posílit bariérový efekt kůže.

 
Tlumí alergické reakce

Kyseliny eikosapentaenová a dokosahexaenová, omega 3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, modulují kožní reakce a pomáhají udržet integritu střevní sliznice.

 
Bezpečné a zdravé trávení

Obsahuje kombinaci vysoce stravitelných proteinů, prebiotika, rýži a rybí olej, které zajišťují maximální bezpečnost trávení. Krmivo neobsahuje gluten ani laktózu.

 
Složení

Kuřecí maso, kuřecí játra, rýže, celulóza, slunečnicový olej, rybí tuk, minerální látky, taurin, fruktooligosacharidy (FOS), DL-metionin, moučka z měsíčku lékařského (bohatá na lutein), stopové prvky, vitamíny.